DATA I GODZINA:
ZAPISY:
wstęp wolny

CKD dla WOŚP!

Serdecznie zapraszamy na imprezy, których jesteśmy organizatorem z okazji 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zgierzu!

"Koncert z dziećmi i dla dzieci"
SOBOTA, 14.I.2017
godz. 15:00-20:00

miejsce: LO im. Stanisława Staszica w Zgierzu, ul. 1 Maja 41

- na scenie wystąpią młodzi artyści i artystki - tańcząc, grając i śpiewając dla Orkiestry!
- kącik tworzenia orkiestrowej biżuterii
- kącik tworzenia buttonów z logo WOŚP
- malowanie twarzy
- bicie monet 25. Finału (Muzeum Miasta Zgierza)
- loteria fantowa (Młodzieżowa Rada Miasta Zgierza)
- licytacje WOŚP

Smakowitą atrakcją będzie też WOŚPowa Wyspa Pyszności Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Studenci i Studentki będą serwować absolutne hity rodzimej kuchni: cudowny bigos staropolski, bigos cygański, gulasz węgierski, fasolkę bretońską, babeczki pikantne i słodkie, koreczki z boczusiem, przeróżne ciasta a nawet sałatkę warzywną. A wszystko będzie pyszne, cudownie pachnące, domowe - dlatego przychodźcie z pustymi brzuchami, ale... pełnymi portfelami!!

Bajkobranie
NIEDZIELA, 15.I.2017

miejsce: Rembowskiego 17

Spektakl dla dzieci pt. "Słupski chłopczyk" w wyk. Teatru Władca Lalek. Przygotujcie portfele, bo będziemy mieć dla Was super gadżety do licytacji!