Dziękujemy!!

Kochane Dzieciaki, Drodzy Ich Rodzice!!
Dopiero teraz jesteśmy w stanie coś sensownego napisać.
A chcieliśmy Wszystkim podziękować za wspaniale aktywny udział w tegorocznym Dniu Dziecka - w Kolegium Nauczycielskim, w Urzędzie Miasta Zgierza oraz oczywiście w Parku Miejskim.
Dziękujemy również małym artystkom i artystom, współpracownikom,którzy wsparli nas pomysłami i swoją energią.
1 czerwca to dla nas jedno z najważniejszych wydarzeń roku, do którego przygotowania rozpoczynamy już w styczniu. Dlatego tym bardziej jest nam przykro, kiedy pogoda powoduje, że dzieci zamiast śmiać się - płaczą i się boją. Na szczęście nic nikomu się nie stało, więc polecamy wspominać wszystkie atrakcje, z których skorzystaliście do 18.30.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy nam pomogli podczas i po nawałnicy, która tak brutalnie przerwała wspaniałą zabawę podczas Miejskiego Dnia Dziecka w Parku T. Kościuszki. Nie chcielibyśmy nikogo pominąć, bo uściski należą się każdej osobie, która trzymała poły i maszty namiotów, ratowała sprzęt i materiały przed zalaniem. Dzięki temu straty nie były aż tak duże. Ale szczególne ukłony należą się HKR Adrenalina i harcerzom, Straży Miejskiej, MOSiRowi, urzędniczkom z Wydziału Kultury i Promocji oraz Wydziału Zdrowia, wiceprezydentowi Bączakowi - fakt, że dzwoniliście, pojawiliście się w parku mimo utrudnień było dla nas dużym wsparciem.
Zbyt wiele się działo tego popołudnia, więc jeśli o kimś zapomnieliśmy - wybaczcie.
Jest nam też bardzo przykro, że niektórym dzieciakom nie udało się wystąpić na scenie, że nie odbył się konkurs po 19.00 ... Jak widać - z naturą się nie wygra...