PODZIEL SIĘ:

Kolejność występów podczas 7. JTBS

Przedszkolaki

Konkurs rozpoczynamy w czwartek, 22.X, tuż po godz. 10.00. Prosimy, bu mali uczestnicy i uczestniczki przybyli do CKD około pół godz. przed występem.

 

A oto kolejność prezentacji konkursowych:

RECYTACJE

Kategoria 3-4 lata
1. Michalina Antosz ,NP Bim Bam Bom w Zgierzu , 
przygotowana przez: Magdalenę Świątkiewicz,
Marlenę Dratkowicz
„Kotki"
2. Jan Dębski , NP Bim Bam Bom w Zgierzu ,
przygotowany przez:  Karolina Jabłońską- Jesień
"Wiercipięty”
3. Lena Wojtysiak , NP Bim Bam Bom w Zgierzu ,
przygotowana przez: Karolinę Jabłońską - Jesień
"”Smutna Baba Jaga”
4. Bruno Kleśta , NP Bim Bam Bom w Zgierzu ,
przygotowany przez: Karolinę Jabłońską - Jesień
"Ja”
5.  Jan Frątczak,  MP 6 w Zgierzu ,
przygotowany przez:  Emilię Tworską,  Grażynę Słomiak ,
"Smutna Baba Jaga”
6. Filip Bartosiak , MP 3 w Zgierzu ,
przygotowany przez: Sylwię Buczyńską
"Tygryski”

Kategoria 5-6 lat
1. Filip Kwiatkowski,  MP 2 w Zgierzu ,
przygotowany przez: Aleksandrę Świderską
"Robotek”
2. Alicja Lipińska, MP 2 w Zgierzu ,
przygotowana przez: Aleksandrę Świderską
"Sałatka”
3. Oliwier Kowalczyk, MP 2 w Zgierzu ,
przygotowany przez: Aleksandrę Świderską
"Robotek”
4.  Amelia Kowalska, MP 8 w Zgierzu , 
przygotowana przez: Dorotę Glicę , Barbarę Bogusławską,
"Król na wagarach”
5. Marcel Pietrzak
przygotowany przez : Annę Pietrzak ,
"Tygryski”
6. Lena Michalak, Oddział przedszkolny przy  SP 4 w Zgierzu ,
przygotowana przez: Dorotę Florkiewicz
"Jabłkowe dzieci”
7. Maciej Rus , Oddział przedszkolny przy SP 4 w Zgierzu , 
przygotowany przez: Dorotę Florkiewicz
"Mój samochód”
8. Mateusz Kupka , MP 15 w Zgierzu ,
przygotowany przez: Iwonę Kowalczyk
"Klucha”
9. Wiktoria Lipiec,   15MP w Zgierzu ,
przygotowana przez: Renatę Knapińską
" Jabłkowe dzieci”
10.  Oliwia Bachorczyk, MP 13 w Zgierzu ,
przygotowana przez: Dorotę Jatczak, Katarzynę Krajewską
" O jeżynie”
11.  Cyprian Lewandowski , MP 13 w Zgierzu ,
przygotowany przez: Dorotę Jatczak, Angelinę Tomczak
" Muchomor”
12.  Miłosz Pietrasik, MP 9 w Zgierzu ,
przygotowany przez:  Ewę Rogalską , Annę Lewandowską
" Wyprawa”
13.  Bartosz Woźniak , MP 9 w Zgierzu,
przygotowany przez: Halinę Świderską , Małgorzatę Pecold
„ Robotek”
14.  Michał Szeremeta , MP 10 w Zgierzu ,
przygotowany przez: Małgorzatę Stodulską
„Tygryski”

TEATRALNE


1. NP "Bim Bam Bom” w Zgierzu
przygotowane przez:  Aleksandrę Augustyniak
„Czerwcowy stragan”, wyst.:
Zofia Bogusiewicz
Helena Leduchowska
Lena Stępniewska
Adam Kowalczyk
Jarema Lisowski
Błażej Popławski
2. MP 6 w Zgierzu
przygotowane przez: Małgorzatę Mielczarek, Annę Kawkę
„ Wiosenna bajka o tacie piracie”, wyst.:
Jakub Małachowski
Oliwia Frątczak
Zofia Krach
Julia Stępniak
3. MP 15 w Zgierzu
przygotowane przez: Iwonę Dzierbicką, Luizę Lutkowską
„Smutna Baba Jaga”, wyst.:
Kamil Birecki
Cyprian Chocholski
Noemi Walczak
Anna Darnikowska
Ania Ostatinka

ZOBACZ TAKŻE:

CENTRUM KULTURY DZIECKA

ul. Szczepana Rembowskiego 17
95-100 Zgierz
ckdzgierz@poczta.fm
tel. +48 509 719 665

tel. kierowniczka: +48 503 124 638
kmizynska@mokzgierz.pl

 

Pn-Pt. 8:00-20:00 oraz w weekendy w trakcie organizowanych wydarzeń

Pn-Pt. 8:00-16:00 w sezonie wakacji oraz z ferii zimowych

NAPISZ DO NAS

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.