DATA I GODZINA:
ZAPISY:
miejsce: Szkoła Podstawowa nr 4 w Zgierzu

Koncert WOŚP dla dzieci - SP 4

To już tradycja, że w orkiestrowy weekend organizujemy śpiewająco-grająco-tańczący koncert dla dzieci i z dziećmi. Tegoroczny koncert na rzecz WOŚP organizujemy w sobotę 13 stycznia, w godz. 15:00-19:00. Dzięki uprzejmości dyrekcji i pracowników szkoły odbędzie się on w zgierskiej "Czwórce" przy ul. Łódzkiej.

W ramach imprezy Młodzieżowa Rada Miasta Zgierza zorganizuje loterię fantową, Uniwersytet Trzeciego Wieku - słodką kawiarenkę, a CKD - stoisko z pamiątkowymi znaczkami i ceramicznymi serduszkami. Nie zabraknie również licytacji, więc przygotujcie portfele ;)

Podczas koncertu wystąpią:

- Chór z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Zgierzu pod kierunkiem Wojciecha Bogusławskiego
- Zespoły wokalne z Młodzieżowego Domu Kultury w Zgierzu - Sposób na nudę, Metamorfoza oraz grupa przygotowawcza, zespoły pod kierunkiem Moniki Sikory oraz Katarzyny Szczepańskiej
- Zespoły taneczne z CKD - Bessi, Tańczące Brzdące oraz Hip hop
- Latino Fitness Dance
- Zespoły z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Zgierzu - Black and White oraz Drużyna Miecha
- Jakub Śmietana
- Zespół Wokalny MOK pod kierunkiem Julii Szwajcer
- schola Melodyjki z Parafii MBDR

Organizatorzy: Centrum Kultury Dziecka, Szkoła Podstawowa na 4 im. Jana Niepokoja w Zgierzu, Młodzieżowa Rada Miasta Zgierza, Zgierski Uniwersytet Trzeciego Wieku

ZAPRASZAMY!