PODZIEL SIĘ:

Kreatywne wakacje za nami

Wakacje / ferie

Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom, które tak aktywnie, bezpiecznie i radośnie spędziły z nami trzy tygodnie. Najpierw były szaleństwa w ogrodzie, wycieczka na łono natury, inspirujący czas z grą Zgierscy Fabrykanci, no i mnóstwo działań artystycznych, plastycznych i rękodzieła.

Podczas kolejnych pięciu dni wspólnie przeżyliśmy przygodę z klockami LEGO, gotowaliśmy, robiliśmy naturalne kosmetyki, rozwiązywaliśmy zagadki kryminalne i poznawaliśmy tajniki technik kryminalistycznych. Pamiątką z tego tygodnia będzie zapewne wyjątkowy fartuch kuchenny i warzywny film animowany, na który bardzo wszyscy czekamy. Niestety paskudna pogoda popsuła nam plany na wycieczkę do pasieki w Lipce,  ale i tak w piątek nie zabrakło atrakcji.

GALERIA I TYDZIEŃ

GALERIA II TYDZIEŃ

GALERIA III TYDZIEŃ

ZOBACZ TAKŻE:

CENTRUM KULTURY DZIECKA

ul. Szczepana Rembowskiego 17
95-100 Zgierz
ckdzgierz@poczta.fm
tel. +48 509 719 665

tel. kierowniczka: +48 503 124 638
kmizynska@mokzgierz.pl

 

Pn-Pt. 8:00-20:00 oraz w weekendy w trakcie organizowanych wydarzeń

Pn-Pt. 8:00-16:00 w sezonie wakacji oraz z ferii zimowych

NAPISZ DO NAS

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.