PODZIEL SIĘ:

Nowa A KuKultura

Maluchy

Szanowi Państwo.

Tak jak obiecywaliśmy - nowa oferta zajęć w roku szkolnym 2015/16 pojawi się najpóźniej w poniedziałek 17 sierpnia. Jednak już dzisiaj chcemy poinformować Państwa o dość istotnej, naszym zdaniem, zmianie jaką chcemy wprowadzić. Dotyczy ona A KuKultury.

Dotąd były to zajęcia dla dzieci 3-4letnich, którym nie udało się dostać do przedszkoli w Zgierzu. Z informacji, jakie uzyskaliśmy w Wydziale Edukacji i Młodzieży w tym roku znalazly się miejsca w przedszkolach publicznych dla prawie wszytskich trzylatków. Zaledwie niewielka grupka dzieci najmłodszych musi poczekać, choć ma też możliwość skorzystać z oferty przedszkoli niepublicznych. Stąd nasza decyzja o dostosowaniu oferty do takiej sytuacji i zmianie w zasadach przyjęć na A KuKulturę.

Od września (start zajęć w dn. 16.09) nowa A KuKultura będzie przeznaczona dla dzieci młodszych, urodzonych między wrześniem 2012 roku a czerwcem 2013 roku. W związku z tym zmieni się także program i czas trwania zajęć. Spotkania będą się odbywać dwa razy w tygodniu - w każdą środę i piątek, w godz. 10.00-11.00. Dzieci będą korzystać z zajęć muzyczno-rytmicznych, plastycznych oraz zabaw z językiem angielskim. Formy pracy będą dostosowane do wieku dzieci.

Chcemy także podkreślić, że rodzice i opiekunowe nie będą uczestniczyć z dziećmi w zajęciach (taką ofertę zapewni MALUSZKOWO). Dlatego jeśli zdecydujecie się Państwo zapisać do nas swoje maluchy, prosimy mieć to na uwadze. Ważną kwestią jest też świadomość, iż w CKD niestety nie ma dogodnych warunków do przewijania dziecka, dlatego dzieci powinny etap pieluchy mieć już za sobą :).

Już wkrótce przekażemy szczegółowe informacje nt. kosztów oraz opis zajęć. W przypadku wątpliwości - prosimy dzwonić i pisać do nas.

ZOBACZ TAKŻE:

CENTRUM KULTURY DZIECKA

ul. Szczepana Rembowskiego 17
95-100 Zgierz
ckdzgierz@poczta.fm
tel. +48 509 719 665

tel. kierowniczka: +48 503 124 638
kmizynska@mokzgierz.pl

 

Pn-Pt. 8:00-20:00 oraz w weekendy w trakcie organizowanych wydarzeń

Pn-Pt. 8:00-16:00 w sezonie wakacji oraz z ferii zimowych

NAPISZ DO NAS

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.