CENA:
bezpołatne
ZAPISY:
od 2 września 2016 r., godz. 8.00

Oferta dla szkół i przedszkoli

Grupy

Przekazujemy Państwu ofertę zajęć dla placówek: szkół, przedszkoli i punktów przedszkolnych, świetlic czy ośrodków. Prosimy pamiętać o zasadnych dotyczących zapisywania klas oraz grup, które wynikają z dużego zainteresowani zajęciami:

• jedna klasa/grupa może w semestrze uczestniczyć tylko jeden raz w zajęciach „Mini Arty-Party” lub „Arty-Party”, „Dzieci w sieci" oraz "Kulturalna świetlica",
  • jeden nauczyciel zgłasza tylko jedną klasę/grupę,
  • rezygnację z udziału grupy w zajęciach prosimy zgłaszać telefonicznie przynajmniej kilka dni przed planowanymi zajęciami, aby inni uczniowie mogli skorzystać z wolnego terminu; zastrzegamy możliwość odmowy zapisu klasy w kolejnym semestrze
  • prosimy o przynoszenie przez dzieci butów na zmianę, zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym, podczas przerwy w zajęciach dzieci mogą zjeść  własne II śniadanie.

MINI ARTY PARTY

ARTY PARTY