CENA:
bezpołatne
ZAPISY:
od 2 września 2016 r., godz. 8.00
PODZIEL SIĘ:

Oferta dla szkół i przedszkoli

Grupy

Przekazujemy Państwu ofertę zajęć dla placówek: szkół, przedszkoli i punktów przedszkolnych, świetlic czy ośrodków. Prosimy pamiętać o zasadnych dotyczących zapisywania klas oraz grup, które wynikają z dużego zainteresowani zajęciami:

  • jedna klasa/grupa może w semestrze uczestniczyć tylko jeden raz w zajęciach „Mini Arty-Party” lub „Arty-Party”, „Dzieci w sieci" oraz "Kulturalna świetlica",
  • jeden nauczyciel zgłasza tylko jedną klasę/grupę,
  • rezygnację z udziału grupy w zajęciach prosimy zgłaszać telefonicznie przynajmniej kilka dni przed planowanymi zajęciami, aby inni uczniowie mogli skorzystać z wolnego terminu; zastrzegamy możliwość odmowy zapisu klasy w kolejnym semestrze
  • prosimy o przynoszenie przez dzieci butów na zmianę, zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym, podczas przerwy w zajęciach dzieci mogą zjeść  własne II śniadanie.


MINI ARTY PARTY

ARTY PARTY

DZIECI W SIECI

KULTURALNA ŚWIETLICA

ZOBACZ TAKŻE:

CENTRUM KULTURY DZIECKA

ul. Szczepana Rembowskiego 17
95-100 Zgierz
ckdzgierz@poczta.fm
tel. +48 509 719 665

tel. kierowniczka: +48 503 124 638
kmizynska@mokzgierz.pl

 

Pn-Pt. 8:00-20:00 oraz w weekendy w trakcie organizowanych wydarzeń

Pn-Pt. 8:00-16:00 w sezonie wakacji oraz z ferii zimowych

NAPISZ DO NAS

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.