Oferta zajęć na II semestr

W związku z dużą ilością pytań o propozycje warsztatowe Artystycznej Kuźni, Kreatywnej Kuźni Familijnej, Kulinarnej podroży dookoła świata i Koła ceramicznego informujemy, że oferta na II semestr pojawi się już wkrótce. Zapisy na poszczególne zajęcie nie rozpoczną się wcześniej niż 29 lutego, zatem spokojnie wszyscy zdążą coś dla siebie wybrać.

Oferta dla szkół i przedszkoli zostanie przekazana do placówek w czasie ferii zimowych a zapisy ruszą w środę 2 marca. Oczywiście wszystkie terminy będą też dostępne na naszej stronie internetowej i FB.