PROWADZĄCY:
WOJCIECH WALCZAK
PODZIEL SIĘ:

Projekt 059 - Mini warsztat stolarski dla CKD

Rodzinne

Nikogo nie musimy chyba szczególnie przekonywać, że zajęcia stolarskie z Wojtkiem Walczakiem są kreatywne, praktyczne, wartościowe, integrujące rodziny i mega sympatyczne. Budowaliście już z nim karmniki i budki lęgowe dla ptaków, zabawki i skrzynie na skarby, a czekają na Was jeszcze m.in. domki dla lalek.

Aby zajęcia z Panem Wojtkiem w ramach "Kreatywnej Kuźni Familijnej" czy "Zrób to sam" były jeszcze bardziej interesujące, profesjonale i bezpieczne oraz by nie musieli Państwo zabierać własnych narzędzi - złożyliśmy wniosek do budżetu obywatelskiego na wyposażenie mini warsztatu stolarskiego.

Zadanie obejmuje:  zakup narzędzi oraz elektronarzędzi , profesjonalnej szafki narzędziowej oraz zestawu okularów i słuchawek ochronnych dla dzieci. Przybliżony szacunkowy koszt jego realizacji 6.200,00 zł.

Bardzo liczymy, że pomysł się spodoba nie tylko naszym odbiorcom, ale także osobom, które dotąd z zajęć stolarskich w CKD nie korzystały.

Jeśli uda się wyposażyć nas w ten sprzęt, obiecujemy także specjalny, nowy cykl warsztatów stolarskich dla pań oraz dla osób początkujących w tej dziedzinie.

I żeby jeszcze bardziej zachęcić do głosowania, polecamy obejrzeć stronę Wojtak Walczaka "Ceramika & Stolarstwo", która udowadnia jak wielki potencjał drzemie w naszym instruktorze. Brakuje tylko narzędzi ;)

 

Głosowanie trwać będzie od 23 do 31 października. Głosować mogą Osoby zamieszkujące na terenie Miasta Zgierza - drogą internetową bądź na papierze - w wyznaczonych punktach. Bardzo prosimy o przestrzeganie zasady miejsca zamieszkania - gramy fair!

GŁOSUJ!!!!!!

ZOBACZ TAKŻE:

CENTRUM KULTURY DZIECKA

ul. Szczepana Rembowskiego 17
95-100 Zgierz
ckdzgierz@poczta.fm
tel. +48 509 719 665

tel. kierowniczka: +48 503 124 638
kmizynska@mokzgierz.pl

 

Pn-Pt. 8:00-20:00 oraz w weekendy w trakcie organizowanych wydarzeń

Pn-Pt. 8:00-16:00 w sezonie wakacji oraz z ferii zimowych

NAPISZ DO NAS

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.