Święto Miasta Zgierza

My również bardzo serdecznie zapraszamy na tegoroczne Święto Miasta Zgierza, które już podczas najbliższego weekendu!! Będzie cała masa atrakcji, a wśród nich - także nasze działania.

Znajdziecie nas na polanie przy głównej alei. Będziemy mieć dla Was jak zawsze dobrą, kreatywną zabawę - bańki mydlane, malowanie twarzy, strefę zabawek kuglarskich oraz... plener plastyczny dla dzieci pt. "Zgierz. Lubię go!". Będą sztalugi, pędzle i palety do farb. Wspólnie z dziećmi stworzymy galerię Zgierza ulubionego!!

O pozostałych atrakcjach przeczytacie na stronie  Miasta Zgierza.