PROWADZĄCY:
PAULINA MAŁECKA
PODZIEL SIĘ:

Witamy nowe instruktorki w CKD

Szkolniaki

Miło nam powitać dwie nowe osoby w gronie instruktorek i instruktorów CKD. Od 1 września na stanowisku młodszej instruktor ds. organizacji imprez pracuje PAULINA MAŁECKA, absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim oraz niebawem - magister promocji sztuki.  Paulina będzie prowadzić też zajęcia ceramiczne w ramach Art Party, będziecie ją Państwo spotykać na co dzień  w biurze CKD oraz podczas naszych działań animacyjnych.

 

Mamy także nową prowadzącą ŁAPKODZIEŁO. Będzie to absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi - Monika Sołdon. Na co dzień uczy dzieci i dorosłych rysunku, malarstwa, ilustracji, biżuterii, DIY. Od wielu lat jej największą pasją jest biżuteria artystyczna. Biżuterię robi w wielu technikach, ale specjalizuje się w fotobiżuterii i wire-wrapping. Tworzy pod pseudonimem Dwukroopek.

ZOBACZ TAKŻE:

CENTRUM KULTURY DZIECKA

ul. Szczepana Rembowskiego 17
95-100 Zgierz
ckdzgierz@poczta.fm
tel. +48 509 719 665

tel. kierowniczka: +48 503 124 638
kmizynska@mokzgierz.pl

 

Pn-Pt. 8:00-20:00 oraz w weekendy w trakcie organizowanych wydarzeń

Pn-Pt. 8:00-16:00 w sezonie wakacji oraz z ferii zimowych

NAPISZ DO NAS

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.