PODZIEL SIĘ:

Wyniki konkursu kolęd i pastorałek

Z przyjemnością zamieszczamy protokół z wynikami III Wokalnego Konkursu Kolęd i Pastorałek "Na świąteczna nutę". Wszystkie wymienione w protokole osoby i zespoły zapraszamy do udziału w koncercie laureatów, w piątek 18.XII, w sali kameralnej Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Zgierzu. Z laureatami i laureatkami skontaktujemy się osobiście

PROTOKÓŁ - do pobrania.

 

 

Kilka informacji o jury.

Sylwia Wach  -Walkiewicz
Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi. Jeszcze jako studentka zaczęła prowadzić zajęcia rytmiczne i zajęcia taneczne w żłobkach, przedszkolach
i domach kultury. Prowadzi je do dziś. Od dziewięciu lat jest nauczycielem Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Zgierzu gdzie prócz zajęć obowiązkowych prowadzi zespoły rytmiczne i taneczne.

Barbara Rogala
Chórzystka Filharmonii Łódzkiej, Absolwentka Wydziału Wokalno- Aktorskiego AM w Łodzi, członek zespołu Vivid Singers, wokalistka i założycielka zespołu muzyki dawnej Kapela Polonica oraz duetu Rogala&Jachowicz Duo, z którym koncertuje w Polsce. Nauczycielka na kursie śpiewu w TOE PSM I st. w Łodzi.

Przemysław Baiński
Absolwent Łódzkiej Akademii Muzycznej, Wydział Wokalno-Aktorski, rezydent Opery Bałtyckiej, tenor.
 

ZOBACZ TAKŻE:

CENTRUM KULTURY DZIECKA

ul. Szczepana Rembowskiego 17
95-100 Zgierz
ckdzgierz@poczta.fm
tel. +48 509 719 665

tel. kierowniczka: +48 503 124 638
kmizynska@mokzgierz.pl

 

Pn-Pt. 8:00-20:00 oraz w weekendy w trakcie organizowanych wydarzeń

Pn-Pt. 8:00-16:00 w sezonie wakacji oraz z ferii zimowych

NAPISZ DO NAS

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.