DATA I GODZINA:
  • 11-15/07
  • 11-15/07     09:00-16:00
CENA:
250 zł/dziecko;rodzeństwa-230 zł/dziecko
ZAPISY:
od 10 czerwca pod nr. tel. 509 719 665, 503 124 638 lub osobiście
PODZIEL SIĘ:

Zachęcamy do udziału w nowym wakacyjnym turnusie

Szkolniaki

Bardzo serdecznie namawiamy Państwa do udziału zupełnie nowych tematycznie, wakacyjnych zajęciach dla dzieci od 7/8 roku życia -"ARTYstycznie, OBIEKTYWnie, KAMERAlnie"
 

Są one dedykowane dzieciom, które być może marzą o karierze scenicznej, aktorskiej, dziennikarskiej, ale także tym, które chcą nabrać śmiałości i pewności siebie w codziennym życiu. Zajęcia prowadzone będą przez profesjonalistów, a program obfituje w warsztaty, jakich nie znajdziecie nigdzie indziej.

W programie m.in.:

- warsztaty KRAINA TEATRU CIENI z Teatrem Lalki i Ludzie z Białegostoku
Poznamy krótką historię teatru cieni, najczęściej spotykane jego odmiany oraz przybliżymy zagadnienia techniczne niezbędne do poruszania się w tej technice. Część praktyczną zaczniemy od badania natury cienia. Zajmiemy się cieniem człowieka. Będziemy go gonić, zniekształcać, nazywać, dopasowywać się do niego oraz z nim dialogować. Zastosujemy w praktyce efekty cieniowe: rośnięcie, zmniejszanie się, efekt coś za czymś. Następnie rozpoczniemy pracę nad krótkimi historiami, dzięki którym dzieci będą miały okazję wypróbować swoich sił w teatrze cieni.

- warsztaty muzyczne oraz emisji głosu

- warsztaty charakteryzacji teatralnej

- praca przed obiektywem (stylizowana sesja fotograficzna)

- praca z kamerą i mikrofonem
ćwiczenia z kamerą, rejestratorem dźwięku, oswajanie z wystąpieniami publicznymi, swobodną rozmową przed kamerą; warsztat budowania pytań, krótkich form dziennikarskich

- wycieczka do pasieki w Lipce połączona z piknikiem


W ramach turnusu dzieci otrzymują II śniadanie (słodka bułka + soczek ze słomką) oraz jednodaniowy obiad dowożony przez catering.

Bardzo serdecznie zachęcamy do zapisów.

ZOBACZ TAKŻE:

CENTRUM KULTURY DZIECKA

ul. Szczepana Rembowskiego 17
95-100 Zgierz
ckdzgierz@poczta.fm
tel. +48 509 719 665

tel. kierowniczka: +48 503 124 638
kmizynska@mokzgierz.pl

 

Pn-Pt. 8:00-20:00 oraz w weekendy w trakcie organizowanych wydarzeń

Pn-Pt. 8:00-16:00 w sezonie wakacji oraz z ferii zimowych

NAPISZ DO NAS

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.