ZAPISY:
1 września 2017 r., godz.17:30 osobiście w CKD
PODZIEL SIĘ:

Zaktualizowana oferta zajęć 2017/18

Zgodnie z obietnicą przekazujemy Państwu zaktualizowaną ofertę zajęć CKD.

Prosimy przejrzeć dokładnie wszystkie zajęcia, ponieważ pojawiła się dodatkowa grupa "Tańcowania i muzykowania" dla starszych dzieci oraz "Maluszkowa" u Kasi Gulej, dodatkowa grupa jogi. Wzbogaciliśmy też mocno ofertę Artystycznej Kuźni i bardzo zachęcamy do rozwijania swoich zdolności artystycznych i rękodzielniczych dzięki tym zajęciom.

Jedna zmiana jest rewolucyjna - zapisy. Wsłuchując się w Państwa uwagi postanowiliśmy zaryzykować i do czasu zakupu systemu zapisów on-line (oby jak najszybciej) zmienić zasady i godziny. Na zajęcia w roku szkolnym 2017/18 zapisy rozpoczynamy:

1 WRZEŚNIA O GODZ. 17:30, WYŁĄCZNIE OSOBIŚCIE W CKD!

Mamy nadzieję, że to ułatwi osobom pracującym od rana i pozwoli uniknąć wszystkich niezręczności i nieuczciwości związanych z telefonami z końca kolejki. Apelowaliście Państwo do nas o to od zeszłego roku - więc spróbujmy. Jesteśmy świadomi, że nie wszystkich Państwa zadowolimy, ale liczymy, iż ta zmiana troszkę usprawni moment zapisów i zasady staną się znacznie bardziej transparentne.

Jest też już dostępna oferta dla grup zorganizowanych. Zapisy na zajęcia dla szkół i przedszkoli rozpoczynają się:

4 WRZEŚNIA O GODZ. 08:00 - TELEFONICZNIE LUB OSOBIŚCIE

 

Do zobaczenia w CKD <3

ZOBACZ TAKŻE:

CENTRUM KULTURY DZIECKA

ul. Szczepana Rembowskiego 17
95-100 Zgierz
ckdzgierz@poczta.fm
tel. +48 509 719 665

tel. kierowniczka: +48 503 124 638
kmizynska@mokzgierz.pl

 

Pn-Pt. 8:00-20:00 oraz w weekendy w trakcie organizowanych wydarzeń

Pn-Pt. 8:00-16:00 w sezonie wakacji oraz z ferii zimowych

NAPISZ DO NAS

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.