DATA I GODZINA:
  • 19/05
  • 19/05     17:00-21:00
CENA:
bezpłatne
PROWADZĄCY:
KAROLINA MIŻYŃSKA
WOJCIECH WALCZAK
KINGA SIEMOŃSKA
KATARZYNA GULEJ
PAULINA MAŁECKA
ZAPISY:
bez zapisów
PODZIEL SIĘ:

Zgierska Noc Muzeów

Rodzinne

Serdecznie zapraszamy na Zgierską Noc Muzeów także do nas.

Zaczynamy o godz. 17:00 nietypowym, jak na naszą codzienną działalność wydarzaniem - wernisażem ogólnopolskiej objazdowej wystawy: "Nasze Wielkie Historie", zrealizowanej dzięki dofinansowaniu z Programu "Niepodległa". CKD było uczestnikiem tego projektu, więc na wystawie, pośród wielu niepodległościowych lokalnych historii, znajdą się także zgierskie.
Wystawa będzie także tłem i inspiracją dla niezwykłych warsztatów konstrukcyjnych dla dzieci. Wśród wielu lokalnych historii, będziemy budować wspólny dom, akcentując w ten sposób 100-lecie niepodległości Polski.

Od godz. 18:00 do 21:00 zapraszamy do muzycznej przestrzeni kreatywnej dla dzieci pn. "Odkrywcy dźwięków".

Działaniom w domu tkacza na Rembowskiego 17 będzie także towarzyszyć wystawa historycznych fotokolaży i filmów animowanych, które stworzyły zgierskie dzieci w ramach projektu "Moja mała wielka ojczyzna - Lubię to!", również dofinansowanego ze środków Programu "Niepodległa".

Jeśli pogoda dopisze, zaprosimy Państwa do naszego ogrodu na aromatyczne herbatki, parzone w naczyniach, które powstają w pracowni ceramicznej CKD.

Oczywiście zachęcamy również do skorzystania z całej miejskiej oferty XII Zgierskiej Nocy Muzeów

ZOBACZ TAKŻE:

CENTRUM KULTURY DZIECKA

ul. Szczepana Rembowskiego 17
95-100 Zgierz
ckdzgierz@poczta.fm
tel. +48 509 719 665

tel. kierowniczka: +48 503 124 638
kmizynska@mokzgierz.pl

 

Pn-Pt. 8:00-20:00 oraz w weekendy w trakcie organizowanych wydarzeń

Pn-Pt. 8:00-16:00 w sezonie wakacji oraz z ferii zimowych

NAPISZ DO NAS

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.