PROWADZĄCY:
KAROLINA MIŻYŃSKA
WOJCIECH WALCZAK
PODZIEL SIĘ:

Zgierskie hotele dla pszczół

Rodzinne

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w nowej i bardzo potrzebnej inicjatywie - ZGIERSKIE HOTELE DLA PSZCZÓŁ. Zachęcamy do polubienia strony, śledzenia wydarzeń i oczywiście do aktywnego włączenia się w akcję poprzez adopcję rodziny pszczół-murarek.

Albert Einstein powiedział kiedyś, że kiedy z Ziemi zniknie ostatnia pszczoła, człowiekowi pozostaną 4 lata życia. Ponieważ w Zgierzu jeszcze wiele lat bardzo ciekawych inicjatyw przed nami, nie możemy sobie pozwolić na taki scenariusz!!
Zapraszamy Was do grona miłośników pszczół, ekologii i... stolarki. Projekt budowy hoteli dla pszczół zakłada powstanie w 2017 roku kilkudziesięciu tzw. hoteli dla pszczół-murarek. Będę one zapylać rośliny po to, by nasze miasto nadal rozkwitało.
Kliknijcie obserwowanie strony, żeby nie ominęły Was żadne informacje, zadania i konkursy, które w ramach tej inicjatywy planujemy. A także to, co najważniejsze - relacje z tworzenia hoteli opieki nad tymi łagodnym i szczególnie życzliwym gatunkiem pszczół.

O bieżących wydarzeniach będziemy tez oczywiście informować na naszej stronie.

 

Akcja budowy hoteli dla pszczół odbywa się przy zaangażowaniu:
- Prezydenta Miasta Zgierza
- EPI "Narzędziownia BIS" SP. z o.o.
- Centrum Kultury Dziecka
- Pasieki w Lipce

ZOBACZ TAKŻE:

CENTRUM KULTURY DZIECKA

ul. Szczepana Rembowskiego 17
95-100 Zgierz
ckdzgierz@poczta.fm
tel. +48 509 719 665

tel. kierowniczka: +48 503 124 638
kmizynska@mokzgierz.pl

 

Pn-Pt. 8:00-20:00 oraz w weekendy w trakcie organizowanych wydarzeń

Pn-Pt. 8:00-16:00 w sezonie wakacji oraz z ferii zimowych

NAPISZ DO NAS

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.