PROWADZĄCY:
KAROLINA MIŻYŃSKA
WOJCIECH WALCZAK

Zgierskie hotele dla pszczół

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w nowej i bardzo potrzebnej inicjatywie - ZGIERSKIE HOTELE DLA PSZCZÓŁ. Zachęcamy do polubienia strony, śledzenia wydarzeń i oczywiście do aktywnego włączenia się w akcję poprzez adopcję rodziny pszczół-murarek.

Albert Einstein powiedział kiedyś, że kiedy z Ziemi zniknie ostatnia pszczoła, człowiekowi pozostaną 4 lata życia. Ponieważ w Zgierzu jeszcze wiele lat bardzo ciekawych inicjatyw przed nami, nie możemy sobie pozwolić na taki scenariusz!!
Zapraszamy Was do grona miłośników pszczół, ekologii i... stolarki. Projekt budowy hoteli dla pszczół zakłada powstanie w 2017 roku kilkudziesięciu tzw. hoteli dla pszczół-murarek. Będę one zapylać rośliny po to, by nasze miasto nadal rozkwitało.
Kliknijcie obserwowanie strony, żeby nie ominęły Was żadne informacje, zadania i konkursy, które w ramach tej inicjatywy planujemy. A także to, co najważniejsze - relacje z tworzenia hoteli opieki nad tymi łagodnym i szczególnie życzliwym gatunkiem pszczół.

O bieżących wydarzeniach będziemy tez oczywiście informować na naszej stronie.

Akcja budowy hoteli dla pszczół odbywa się przy zaangażowaniu:
- Prezydenta Miasta Zgierza
- EPI "Narzędziownia BIS" SP. z o.o.
- Centrum Kultury Dziecka
- Pasieki w Lipce